ThinkMobiles is one of most trusted companies conducting IT & software reviews since 2011. Our mission is to provide best reviews, analysis, user feedback and vendor profiles. Learn more about review process.

25 משחקי המציאות הרבודה הטובים ביותר לאנדרואיד ול-iOS.

Disclosure:

We may receive compensation when you click on links. Neither our writers nor our editors get paid to publish content and are fully committed to editorial standards .

משחקי מציאות רבודה הופכים לחזית של תעשיית המשחקים. כיום, זה לא רק הקונספט הפנטסטי. משחקי AR מאפשרים לך להילחם בחייזרים, ללכוד יצורים פנטסטיים, להגן על ממלכות בעולם האמיתי. כל זה אפשרי ללא אוזניות סופר יקרות – נדרש רק טלפון חכם או קונסולה המותאמים ל- AR.

משחקי הרפתקאות במציאות רבודה

משחקים מבוססי מיקום גיאוגרפי / משחקי הרפתקאות AR הם הז’אנר המרתק ביותר בעולם משחקי המציאות הרבודה. הם משתמשים במפות ובמיקומים מהעולם האמיתי כסביבת המשחקים ומרחיבה אותם עם עלילה ייחודית, יצורים פנטסטיים ומשימות מדהימות.

באמצעות ה-GPS בטלפון החכם, הנגן מסתובב בשכונה ומשלים משימות שונות. זו הזדמנות נהדרת לטבול את העולמות המומצאים במציאות.

1. Neyon Clash

מחיר: חינם. הורדות: 1,000+.
דרישות: Android 5.0, iOS 9.0 ומעלה.
גודל: 85 Mb Android, 121 Mb iOS.

פיינטבול וירטואלי, לייזר טאג בחוץ, או פשוט משחק בנייד שמשוחק על ידי תנועות פיזיות אמיתיות ועבודת צוות? ובכן, Neyon Clash מאת Reaktor Berlin (צוות מפתחים המתמקד במשחקים ניידים) הוא למעשה כל אלה. זהו משחק רב-משתתפים חדש ומבטיח ביותר, המקדם פעילות גופנית וחברתית כאחד. דמות השחקן במשחק קשורה לתנועות אמיתיות גלויות לכל המשתתפים, והמטרה היא לתייג את היריבים ולכבוש את האזור.

כשאתה מתחיל את המשחק, אתה יכול להחליט ליצור תחילה מפה או פשוט לשחק מיד עם חבריך. מצבי המשחק כוללים Last Man Standing (קלאסי), שליטה (איסוף נקודות לכיבוש אזורים אסטרטגיים), King of Items (קבלו את ה-King-Item החזק) ותפיסת הדגל. Neyon Clash זמין בשש שפות (אנגלית, גרמנית, צרפתית, רוסית, פולנית והינדית), דורש אנדרואיד 5.0 ואילך, iOS 9.0 ואילך. המשחק עדיין בשלב מאוד מוקדם והוא ישוחרר בגרסה הסופית שלו עד 2021.

2. Jurassic World Alive

מחיר: חינם. הורדות: 10M.
דרישות: Android 5.1, iOS 10.0 ומעלה.
גודל: 480 Mb Android, 1.3 Gb iOS.

משהו ממכר יותר מפוקימון גו? ובכן, לחובבי היצורים הפרהיסטוריים שמסתובבים בערים מודרניות זה יכול להיות אופציה מעולה. חקור את הנקודות סביבך במפה ותפגוש בממותות זאביות, ולוצירפטורים, פטרנודונים. אספו מספיק פריטים ותוכלו ליצור דורס משלכם ולשתף אותו עם שחקנים אחרים. אם אתה באווירה תחרותית, אפשר להילחם ביצורים אחרים בקרבות PvP בזמן אמת.

מכניקת המשחק מתוכננת היטב, וגורמים כמו מהירות, פגיעות ואיסוף אספקה באמת מוסיפים לריגוש אצל שחקנים אבל גם להיות מוכן להתמודד עם דינוזאור הרבה יותר חזק ומסוכן משלך. המשחק הוא בחינם אך מציע רכישות מתוך האפליקציה וחברות VIP. כמו כן, זכור כי שימוש מתמיד ב- GPS משפיע על חיי הסוללה בטלפון.

3. Pokemon GO

מחיר: חינם. הורדות: 100M.
דרישות: Android 5.0, iOS 10.0 ומעלה.
גודל: 200 Mb Android, 312 Mb iOS.

הפרויקט האגדי הזה של Niantic שהפך את משחקי מציאות הרבודה לדבר אמיתי פופולרי בקרב מיליוני משתמשים, עדיין הולך ומתחזק. הנוסטלגיה של השחקנים אפשרה לפוקימון GO להחזיק כמה שיאי גינס ולהשיג רווחים מדהימים. קשה להפריז בתפקידו של משחק AR זה בהפיכת טכנולוגיית מציאות רבודה לקונספט מוכר בקרב מיליוני אנשים.

פוקימון GO הוא סוג של משחק הרפתקה למובייל שמציב את שדה הקרב על הסביבה האמיתית ומציב אובייקטים מונפשים וירטואליים בסביבת המשתמש. מיליונים או אולי אפילו מיליארדי פוקימונים נתפסו בשנים שחלפו מאז 2016. מאז נוספו דברים חדשים רבים למשל ליגת קרב, טורנירי פוקדקס, קרבות פשיטה, רשתות חברתיות והכיף עדיין ממשיך.

4. Ingress Prime

מחיר: חינם. הורדות: 10M.
דרישות: Android 5.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 155 Mb Android, 206 Mb iOS.

הצטרף למלחמה כדי לשלוט על חומר מסתורי שזה עתה התגלה ברחבי אתרים רבים ברחבי העולם, הנקרא חומר אקזוטי, או סתם XM. האם זה איום או תקווה חדשה לפתוח את מלוא הפוטנציאל של האנושות? זהו משחק AR שיתופי עם 2 פלגים המתחרים בחקירת האמת וחשיפתה. מתקנים ציבוריים, אנדרטאות, רבעים – סרקו מקומות באמצעות סורק האפליקציה כדי למצוא משאבים..

תוכלו להתמודד מול הצוות השני בלכידת שטח וירטואלי נוסף, קישור אתרים ופורטלים יחד והגנה על מה שיצרתם. בסך הכל, זו חווית צוות נחמדה לצאת למשימות חקר, להרוג זמן ואולי גם למצוא חברים חדשים. המשחק עדיין מפותח ומשופר באופן פעיל מאז השקתו בשנת 2012 למרות שחקנים רבים עדיין מתלוננים על באגים, גרפיקה וחוסר כללים נוקשים.

get neyon clash

5. Egg, Inc.

מחיר: חינם. הורדות: 10M.
דרישות: Android 4.4, iOS 9.0 ומעלה.
גודל: 40 Mb Android, 90 Mb iOS.

חוות עופות קטנה בתוך הסלון שלכם כמשחק סימולטור לחיצה שימשוך שחקנים למסכיהם עם כל ביצה שבוקעת. כן, יותר תרנגולות, יותר ביצים, יותר בקתות, יותר מכירות. בקרוב לא יישאר מקום פנוי בחדר שלך. גרפיקה חדה בתלת מימד ואפרוחים מצחיקים יעבירו זמן משפחתי נחמד עם הילדים בוודאות.

שדרג, גדל חווה, צא למשימות, חקור חומרי בניין, התקדם בדרך כלל בחינם או עבור מהר יותר עם פריטים בתשלום. מוזיקת הרקע הופכת את הכל לרתק יותר. מודעות ורכישות אינן כל כך פולשניות. המטבע במשחק הוא אגב ביצי זהב. ביצה בע”מ הוא משחק ממכר לשחקנים סבלניים.

6. Angry Birds AR: Isle of Pigs

מחיר: חינם. הורדות: 10K.
דרישות: Android 7.1, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 100 Mb Android, 150 Mb iOS.

מה דעתך לשחק את אנגרי בירדס האהוב עליך על משטחים פיזיים אמיתיים ולגרום לאנשים לתהות מה קורה פה? מה דעתך על קפיצת חזירים ירוקים קטנים במקום ציפורים? זהו משחק הרפתקאות נייד מצחיק ונחמד עם 70 רמות, המניח פעולה על סביבות אמיתיות, כפי שנראה דרך מסך הטלפון החכם. לעבור שלבים עם בניינים שונים של חזירים, להתאים אותם לסביבה מוזרה ואז לתקוף אותם עם רוגטקה!

עבור בין זוויות שונות, התאם את גודל מסך המשחק, הקש כדי לצלם. זהו משחק פשוט נעים ומצחיק המתאים לכל הגילאים. זה יכול להיות גם נקודת התחלה עבור מי שילמדו לתקשר עם אלמנטים תלת ממדיים. האפליקציה דורשת טלפון עם תכונות AR, כלומר מצלמה, גירוסקופ וקישוריות לאינטרנט.

7. WallaMe

מחיר: חינם. הורדות: 100K.
דרישות: Android 4.1, iOS 9.0 ומעלה.
גודל: 21 Mb Android, 50 Mb iOS.

משחק מציאות רבודה זה משלב מיקום גיאוגרפי של AR עם פעילויות חברתיות מהנות. חברים ועמיתים יכולים להשאיר הודעות נסתרות זה לזה בצורה מהנה ומקניטה. משתמשי האפליקציה מצלמים מקום פיזי אמיתי (רחובות, קירות וכו ‘) ואז מוסיפים מעליו טקסטים, תמונות או רישומים ידניים. לאחר מכן, הם יכולים לשתף אותו עם חברים או עם כל אחד, כדי שחברים יוכלו לבוא ולגלות את המסרים הנסתרים האלה.

מה שגם נהדר הוא שאין פרסומות או רכישות מתוך האפליקציה. לגמרי ליהנות בחינם! הודעות יכולות להיות פרטיות או ציבוריות. מצד שני, רק משתמשים באפליקציית AR יכולים להציג את ההודעות. WallaMe מגיע עם AR / מיקום גיאוגרפי, מדבקות, כלי ציור, שיתוף חברתי, הערות, מצלמה. בסך הכל, משחק הרפתקאות נחמד ומהנה להתנסות.

נ.ב. העדכון האחרון הוצג ביולי 2019, ואנחנו מקווים שהוא לא יוזנח על ידי המפתחים.

AR משחקי יריות

משחקי יריות נחשבים לז’אנר הפופולרי ביותר בעולם המשחקים. מעריצי Counter Strike ו- Call of Duty מסוגלים כעת להתמודד עם אויביהם בעולם האמיתי, ולא רק על מסך המחשב. הצבת האויב בסביבה האמיתית, משחקי יריות בגוף ראשון של AR מאפשרים לך להגן על שכונתך ולהרגיש את הרגשות הפנטסטיים של המשחק במציאות.

8. The Walking Dead: Our World

מחיר: חינם. הורדות: 5M.
דרישות: Android 5.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 150 Mb Android, 260 Mb iOS.

משחק זומבים יריות AR בגוף ראשון עם קרבות מרהיבים המוצגים בסביבה פיזית. למעשה, אפילו לא נדרשת תנועה, האפליקציה מביאה את קרב היריות לאן שאתה אמור לשחק. היה זהיר עם אנשים אחרים בחוץ מכיוון שהם לא רואים את מה שאתה רואה שקורה על המסך. כוון מצלמה לנקודות אקראיות וכאשר מופיעים זומבים תירה בראשם.

התחבר לחברים אם תרצה לשחק במולטיפלייר. קבלו כמה שיותר נקודות כדי לזכות, רובה צלפים יעזור מאוד, אגב. צלם תמונות עם דמויות מפורסמות מהסדרה המתים המהלכים ושתף אותן ברשתות החברתיות. דירוג הגילאים הוא 17+ מכיוון שישנם אלמנטים של אימה ואלימות מציאותית.

9. Reality Clash: AR Combat Game

מחיר: חינם. הורדות: 10K.
דרישות: Android 8.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 66 Mb Android, 600 Mb iOS.

עקרון דומה של חקירת הסביבה, איתור האויב וירי במפגש, Reality Clash היא אחת הדוגמאות העיקריות למשחקי יריות מציאות רבודה. המשחק חינמי. אפשר לשחק במשחק באמצעות מיקום גיאוגרפי שבו שחקנים עם סמארטפונים משתתפים בקרבות בזמן אמת והופכים מקומות אמיתיים לאתרים וירטואלים, מנווטים במפה תלת ממדית של עיר, ועם כרייה של משאבים במקומות מיוחדים.

כדי לשחק במשחק יידרש: מיקום גיאוגרפי, חיבור רשת, GPS, תמיכת ARKit לאייפון 6 ומעלה. מעולה לחובבי נשק ייחודי במשחק, אווטרים, דינמיקות לחימה, קרבות בזמן אמת, כמו גם משחקי AR באופן כללי, בהחלט יאהבו את המשחק הזה. בכסף אמיתי אפשר לקנות שרטוטים וכסף.

10. Father.io

מחיר: חינם. הורדות: 1M.
דרישות: Android 4.4, iOS 10.3.3 ומעלה.
גודל: 100 Mb Android, 230 Mb iOS.

קרבות מרובי משתתפים בלייזר טג, שהובאו אליך דרך משחק AR נייד. משחק גוף ראשון זה דורש מכשיר AR מיוחד בשם Inceptor, שמגיע מאותו ספק של המשחק, שמטרתו שיפור המשחק מכיוון שלא לכל הטלפונים יש יכולת AR. באמצעותו שחקנים רכובים יכולים לאתר שחקנים אחרים עם מיקום GPS, להכות אויבים עד 50 מטר ולבצע צילומי ראש במרחק של עד 15 מטר.

ניתן לבחור בין 4 סוגי נשק שונים (רובה סער, רובה צלפים, תת מקלע, אקדח), כל אחד עם טווח ירי משלו, דיוק ופוטנציאל נזק. אתה יכול לשחק במשחק בתוך הבית ובחוץ, עד קבוצות בגודל 16 נגד 16 או בנפרד. למרבה הצער, העדכון האחרון בוצע בשנת 2018, כך שעתידו של פרויקט זה אינו ברור.

get neyon clash

11. Zombie Gunship Revenant AR

מחיר: חינם. הורדות: 100K.
דרישות: Android 5.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 55 Mb Android, 63 Mb iOS.

עוד משחק יריות זומבי AR מרתק כאשר אתה על מסוק צבאי עם הרבה תחמושת במטרה לצוד זומבים המוטסים באוויר. טוס במסוק עם תנועות גופך, עבור למצב מצלמה אינפרא אדום לראיית לילה, התחמש ברובים, טילים, רקטות, תרמילי צלפים.

הערה: עבור Zombie Gunship כדאי שיהיה לך מכשיר שמשתמש ב- ARCore. זה האקשן האמיתי- אתה יכול לצפות בקרבות אינטנסיביים ביותר, ירי חזק ומציאותי, גרפיקה נהדרת. ממשק פשוט אם כי משתמשים רבים מתלוננים על הפקדים ומצב AR של המצלמה.

12. Knightfall AR

מחיר: חינם. הורדות: 100K.
דרישות: Android 7.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 31 Mb Android, 850 Mb iOS.

עולם האבירים הטמפלרים והמאבקים מוצג בחווית מציאות רבודה המשלבת אסטרטגיה, הרפתקאות ולחימה. הגביע הקדוש מוגן על ידי לוחמים ממלוכים השומרים על קירות הטירה ועליך להערים עליהם או להילחם בהם עם חצים וכדורי אש. כל הדמויות ממוקמות בסביבת המשתמש והסצינה מוצגת על המסך.

מצד שני, יש לו תחושה של דמו, מאוד פשטני ועם כמה פקדים בלבד. אין מצב מרובה שחקנים אלא רק מצב יחיד. יש גם מצב צילום, כך שאפשר למקם ו / או להגדיל תווים, להוסיף אנימציות, לצלם ולשתף עם חברים בערוצי המדיה החברתית.

13. RealTag

מחיר: חינם. הורדות: 100K.
דרישות: Android 6.0.
גודל: 118 Mb Android.

עוד משחק לייזר תג באמצעות מצלמת הסמארטפון ואינטרנט. כוון ותירה בשחקנים אחרים שנתפסים בטווח המצלמה. זה משחק פשוט, אין בחירה בין כלי נשק והמשתמשים צריכים להשתמש באותו Wi-Fi כדי לשחק ביחד. יש עד כה רק גרסה למכשירי אנדרואיד. כמו כן, הוא פותח על ידי קודן יחיד פרטי, אך עם זאת יש לו פוטנציאל טוב.

משחקי ספורט AR / משימות

אם אתה אוהד ספורט בחיים האמיתיים אתה בהחלט תאהב את האפשרות להיכנס אליו במציאות רבודה. עם משחקי AR ספורט אנדרואיד / iOS תוכלו לשחק כדורסל, מירוצים או להוסיף עוד קצת אדרנלין לריצת הבוקר. משימות בחיים האמיתיים זה מדהים. אתם מחפשים בשכונה שלכם, מטיילים ברחבי הארץ, מוצאים אוצרות, פוגשים אנשים חדשים ומכירים את העולם טוב יותר.

14. Zombies, Run!

מחיר: חינם. הורדות: 1M.
דרישות: Android, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 200-300 Mb Android, 511 Mb iOS.

הנה מגיע משחק המציאות הרבודה שיהפוך את ריצת הבוקר שלכם להרפתקה מרתקת! הגיבור שלך בשם “שחקן 5” שורד את מתקפת הזומבים על העיר. תוכלו להאזין למוזיקה ולקריינויות שונות באוזניות.

המטרה העיקרית היא להשלים משימות שונות באמצעות הליכה או ריצה. אתה אוסף פריטים ורץ מזומבים שרודפים אחריך. ישנן כמה עונות של המשחק שפורסמו עכשיו כך שלעולם לא תאבד את המוטיבציה להתאמן בבוקר!

15. AR Sports Basketball

מחיר: חינם. הורדות: n/a.
דרישות: iOS 11.00 ומעלה. גודל: 70 Mb.

משחק המציאות הרבודה ב- iOS AR Sports Basketball של חברת הטכנולוגיה “Belgian Triangle factory” מאפשר לכם לזרוק לחישוק ממש כמו שחקן כדורסל, בכל מקום וזמן. זה משחק פשוט עם AR ברמה בסיסית, מגיע עם מצבי משחק שונים (שולחן, רגיל, מרובה משתתפים) וגם גדלי חישוק שונים. למעשה, המשחק פשוט כל כך פשוט שמשתמשים מבקשים כבר תכונות נוספות.

משחק AR כדורסל זה עובד במכשירי iOS 11.0 ואילך (תואם ARKit), כלומר מכשירי אייפון, אייפד ו- iPod touch. כוון את הטלפון שלך, מצא את האזור למקם את החישוק, הוא יופיע על המסך שלך, כיוון וזרוק את הכדור. לבד או בין שחקן 1 ל -2. במצב שולחן אתה יכול לעשות את אותו הדבר אך עם חישוק בגודל מוקטן המונח על שולחן, לדוגמה.

16. AR Basketball Game

מחיר: חינם. הורדות: 10K.
דרישות: Android 4.1, iOS 8.0 ומעלה.
גודל: 13 Mb Android, 52 Mb iOS.

למרבה המזל, יש גרסאות דומות באנדרואיד למשחק. מקם את הטלפון בכל מקום שתרצה, מצא את החישוק על גבי המסך וקפץ לזרוק כדורים אינסופיים כדי לצבור נקודות. זה משחק AR קטן וטוב להעסיק את המוח לכמה דקות, אם כי זה עדיין יכול להיות ממכר למדי. אין תמונות, אין קודי QR, אין צורך בסמנים – פשוט הפעל את האפליקציה ובאמצעות כדורים וירטואליים. החלק ימינה כדי לבחור רמת קושי, יש עד 50 כאלה.

17. Geocaching

מחיר: חינם. הורדות: 10M.
דרישות: Android 4.4, iOS 12.0 ומעלה.
גודל: 34 Mb Android, 122 Mb iOS.

הנה מגיע משחק ציד אוצרות בגרסת AR. יש לו את העוקבים שלו כמעט בכל מדינות העולם. הוא מעודד אותך לחקור את המקומות הנסתרים של כדור הארץ. איך זה עובד? דרך אפליקציית AR אתה מקבל את ההוראות היכן לחפש מטמון גיאוגרפי. זה יכול להיות בבניין הבא או על ראש ההר. אתה מוצא את זה, מחבר את התמונה ומסתיר פריט נוסף לגיימרים הבאים.

תכונות המשחק: פעילות אחרונה, רמזים לתפיסות גאוגרפיות, מפה, מצפן, תפיסות בזמן אמת של שחקנים אחרים באיזור, העברת הודעות בין שחקנים, הגדרות ניווט ומרחק וכו ‘. ניתן לבחור אפשרויות מפה לפי העדפה: לפי תצוגת רחוב, לווין, או היברידי.

בגרסת הפרימיום ניתן למצוא אוצרות עם מפה לא מקוונת. אין ספק שאפליקציה סלולרית מורכבת שכזו לא יכולה לרוץ בצורה חלקה ומושלמת ללא תקלות פה ושם, אבל המפתחים שלה מסיאטל מבצעים תיקונים ועדכונים בעקביות, הגרסה הנוכחית היא כבר 8.30.1.

get neyon clash

משחקי לוח AR ומשחקים חינוכיים, אפליקציות רשת

סוג זה של משחקים מתאים גם לשחקן בודד או למספר שחקנים. השולחן או הרצפה שלך הם שדה הקרב, והסמארטפון שלך הוא המשחק בפועל. משחקי מציאות רבודה קצרים לאנדרואיד ו- iOS מאפשרים ליהנות מכל דקה פנויה..

18. Augmented Class

מחיר: חינם. הורדות: 10K.
דרישות: Android 5.0. גודל: 132 Mb.

אפליקציה חינוכית בשלב הבטא עד כה, אך די מרתקת ואינטראקטיבית. מאפשר לך ליצור תכני AR ופרויקטים משלך באמצעות ממשק רגיל, זה יכול להועיל למורים, תלמידים וילדים. העלה דגמים של פריטים, בעלי חיים, מכוניות וכו ‘והצב אותם בסביבותיך כדי לראות ולחקור. לקבלת גישה מלאה לתכונות הירשם כמשתמש בטא.

19. Devar

מחיר: חינם. הורדות: 1M.
דרישות: Android 5.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 94 Mb Android, 183 Mb iOS.

Devar היא פלטפורמת AR “חינוכית-בידורית” ידידותית למשפחה עם מגוון תכנים מגוונים לילדים: ספרים, שיעורים, דמויות, דגמי חלל ועוד. איזו דרך טובה יותר להניע ולעניין ילדים ללמוד ולגלות דברים חדשים? למשל, כדי לראות איך נראים דינוזאורים, הפנה מצלמת טלפון למשטח ישר, בחר מקום, ראה שם חיה על המסך, הזז אותה. ואז החלק ימינה ושמאלה לקבלת חיות ופריטים פיזיים נוספים.

בדרך זו, באמצעות מצב מצלמה AR ילדים יכולים לצייר, לפגוש דרקונים, רובוטים, דמויות היסטוריות, לצלם איתם תמונות, לשחק מיני-משחקים, ספרים צבעוניים וליצור מצגות AR, ללמוד על מערכת השמש, האנטומיה האנושית וכו ‘. ספרי מציאות רבודה עם מפרסמים ממדינות רבות ראויים לציון מיוחד. נדרש חיבור לאינטרנט.

20. Sling Shot AR

מחיר: חינם. הורדות: 1K.
דרישות: Android 4.1. גודל: 64 Mb.

רובה רוגטקה במציאות רבודה עם טוויסט – יורה פרי על ראש של חבר או על חברה שלו עם אבן. התקדמו הלאה ופתחו פירות חדשים, מסיכות פנים ומסננים, שתפו את כל החוויות המצחיקות ברשתות החברתיות כתמונות. אפקטים קוליים דינמיים משתלבים עם זה, ואגב, אין צורך בחיבור אינטרנט להפעלה.

21. MyARGalaxy – Solar System

מחיר: חינם. הורדות: 10K.
דרישות: Android 4.3, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 100 Mb Android, 502 Mb iOS.

למד על אובייקטים קוסמיים, כוכבי לכת ומערכות שמש עם כרטיסים אינטראקטיביים. השמש, כדור הארץ,מרקורי, ונוס, מאדים, צדק, ועוד בכף ידך ובפירוט. הורידו והדפיסו כרטיסים מיוחדים, התקינו את האפליקציה, כיוונו מצלמה לכרטיס והראו כוכבי לכת במצב AR. ניתן לרכוש גם ערכת אוסף.

best augmented reality games

מו כן, בדקו פרויקטים אחרים של משחקי LunarEx (אטלנטה, ארה”ב) כמו אקווריום AR, דינוזאורים, Leia 3D, אפליקציות ומשחקים ניידים משעשעים.

22. AR Solar System

מחיר: חינם. הורדות: 50K.
דרישות: Android 4.4. גודל: 122 Mb.

אם תרצה חוויה חלופית של מערכת השמש ב- AR, ובמיוחד עבור מכשירי אנדרואיד, הנה האפליקציה של יזם פרטי בארה”ב, שנוצרה באמצעות פלטפורמת הפיתוח Vuforia AR ומנוע Unity. כל שעלינו לעשות הוא להדפיס את דף היעד עם סימנים, לכוון אליו מצלמת סמארטפון ולהציג את כוכבי הלכת והמסלולים. נווט בסצינות באמצעות כפתורים אדומים וכחולים.

23. Monster Park AR

מחיר: חינם. הורדות: 500K.
דרישות: Android 7.0, iOS 11.0 ומעלה.
גודל: 34 Mb Android, 251 Mb iOS.

נראה כי דינוזאורים ובעלי חיים פרהיסטוריים הם נושאים מוערצים הן על ידי מפתחי אפליקציות והן  על ידי צרכנים. באופן לא מפתיע, כשאתה זוכה למקם מפלצת זוחלים במטבח, נוצרת התחושה החריגה ומוזרה. ואז אתה מצלם את זה ושולח לחברים ובני משפחה כדי לגרום להם להיות די נדהמים ממה שקורה.

יתר על כן, אנו יכולים להקשיב לאותם יצורים נוהמים ולראות אותם נעים סביבנו, כמו גם לשנות את צבע עורם או דפוסם. קנה מידה גם למעלה או למטה. שים לב שרק T-Rex זמין בגרסה החינמית הבסיסית, יש לרכוש בעלי חיים אחרים. טריצרטופס או סקולופנדרה – מה הכי מרגש עבורך?

24. Metaverse

מחיר: חינם. הורדות: 100K.
דרישות: Android 4.4, iOS 9.3 ומעלה.
גודל: 30 Mb Android, 80 Mb iOS.

יצירת אובייקטים, דמויות או אפקטים חזותיים אינטראקטיביים יכולה להיות משעשעת ומחנכת בדרכה. זה מה שעושה הפרויקט של Metaverse: אסוף חוויות AR בתוכנה של Metaverse Studio המיועדת למחשב ואז צפה באפליקציית Metaverse בנייד, או הראה לחברים,מכרים,סטודנטים אחרים, חברים לעבודה.

אפשר להציג חפצי AR בכיתות לילדים, בשיווק לגיימיזציה ולמעורבות לקוחות (למשל שעונים וירטואליים להתנסות ביד דרך הטלפון), או סתם בשביל חברים בשביל הכיף- ציד נבלים עם קודי QR וסימני AR, להחיות את התמונות , וכו.). השתמש בספריות ענק של פריטים, ובקר בערוץ YouTube של Metaverse לצורך הדרכות.

25. AR Cat

מחיר: חינם. הורדות: 500K.
דרישות: Android 4.1. גודל: 30 Mb.

האם יכולה להיות דרך נעימה ומרגיעה יותר לסיים את היום הזה או כל משימה אחרת, מאשר ליטוף חתלתול? אני אומר לא. הציבו חבר פרוותי קטן ויראלי על כל משטח ושחקו איתו, האכילו אותו או הכשירו אותו לעשות דברים. ישנם חתולים שונים שלכל אחד מהם אופי והעדפות משלו ללמוד עליהם. יש גם 21 חתולים מפורסמים לאסוף.

חינם AR games

סיכום

אז זו הייתה הסקירה הכללית שלנו על משחקי המציאות הרבודה שנמצאים בשוק כרגע ועל אלה שיגיעו לחנויות האפליקציות בעתיד הקרוב ביותר. אנו מקווים שהתחברת לפחות לחלק מההצעות. משהו חסר? אם יש לכם משחק AR מועדף עליכם או כזה שיצא בקרוב, אפליקציות Augmented Reality וכו ‘, אתם מוזמנים לספר לכולם בתגובות. בנוסף, משחקי קונסולה רטרו, למשל מריו קארט או מעבר חיות, נשמרים כ- ROM ב- Gamulator.

get neyon clash

About author

Kristina Kurhanska is a senior IT analyst at ThinkMobiles. For over 5 years she has written reviews about software, SaaS, web & mobile development companies, digital marketing agencies, etc. Kristina is sharp on the latest software technologies and trends on the global market.